اردیبهشت, 1399 بدون نظر اخبار, اطلاعیه ها

در جلسه امروز مورخ ۱۶ اردیبهشت ماه که با حضور فرماندار و معاون عمرانی ، شهردار و رییس شواری شهر فریدونشهر ، رییس ادارات راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن و میراث فرهنگی در فرمانداری شهرستان فریدونشهر برگزار شد در خصوص موارد فی مابین ادارات مذکور و شهرداری فریدونشهر به منظور طرح موضوع در جلسه چهارشنبه مورخ ۱۷ اردیبهشت ماه که در اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان برگزار خواهد شد ، بحث و تبادل نظر بعمل آمد که اهم موضوعات بشرح ذیل می باشد :
۱-آماده سازی مسکن مهر: با توجه به تحویل مجموعه مسکن مهر به شهرداری فریدونشهر در سال ۹۵ مقرر گردید شهرداری نسبت به تکمیل و اتمام آماده سازی اقدام نموده تا پس از آن اداره راه و شهرسازی نسبت به واگذاری پلاکهای معوض آماده سازی اقدام کند. این مجموعه همانند مجموعه چهارصد دستگاه و دیگر مجموعه های مسکونی که دولت احداث نموده و در اختیار شهروندان قرار داده است ، بطور کامل به شهرداری تحویل شده است .
۲- اسناد کوی کارگاهی :
با توجه به حل موضوع اسناد کارگاهی توسط اداره راه وشهرسازی در سال ۹۸ و عدم واریز وجه توسط شهرداری ، مقرر شد اداره راه و شهرسازی برای بار دیگر این موضوع را قیمت گذاری و به شهرداری اعلام نماید تا شهرداری نسبت به واریز وجوه مربوط به زمین اقدام کرده و مشکل اسناد کارگاهی حل و فصل شود.
۳- کنار گذر شمالی فریدونشهر:
با توجه به واگذاری تعداد ۱۲ پلاک مسکونی جهت آزادسازی کنارگذر شمالی ازسوی اداره راه و شهرسازی ، مقرر شد شهرداری نسبت به ۱۲ پلاک واگذار شده تعیین تکلیف نموده تا واگذاری ۱۳ پلاک دیگر در دستور کار اداره راه و شهرسازی قرار گیرد.
ضمنا در صورت شروع آسفالت توسط شهرداری ، تخصیص هزار تن قیر رایگان از طرف اداره راه و شهرسازی با همکاری و حمایت فرماندار محترم در برنامه قرار خواهد گرفت.
۴- مجموعه تربیت بدنی و شرق شهرک امام:
با توجه به ماهیت ملی قسمتی از اراضی این دومجموعه مقرر شد مشکلات بوجود آمده با مساعدت ادارات کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن بصورت واگذاری زمین در دستور کار قرار گرفته و نتیجه آن اعلام گردد.

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *